Karnawał w przedszkolu

Karnawał w przedszkolu obfitował w wiele niespodzianek- największą okazała się zabawa z wieloma atrakcjami.

Przygotowania trwały dosyć długo, gdyż dzieci własnoręcznie przygotowały sobie maski karnawałowe i poznawały różne tańce. Tuż przed balem miały jeszcze wykonane dodatkowo makijaże- malowanie twarzy wywołało ogromną radość wśród przedszkolaków.

IMG_9956 IMG_9950

Dużo emocji wywołała pani Beata z zaprzyjaźnionego Punktu Przedszkolnego w Niestępowie. Dzięki jej wizycie oprawa muzyczna była pięknie uzupełniona jej grą na gitarze- również konkursy nabrały jeszcze ciekawszego wymiaru.

IMG_9994 IMG_0002

IMG_9990 IMG_9985 IMG_9988

Bardzo oczekiwanym przerywnikiem podczas zabaw było wspólne biesiadowanie- dzieci bardzo chętnie włączyły się do układania talerzyków i wspólnie zasiadły do stołu.

IMG_9972 IMG_9971

Zabawę karnawałową zakończyły tak poruszające rytmy, że nie oparła się nim nawet pani logopeda Janina Stefanowska, dołączając do roztańczonego korowodu.

IMG_9966 IMG_9969